מקום לאהבה

שני וזאק הכירו במטוס כשעלו לארץ, ואילו הילה ואייל הכירו בקבוצת שומרי משקל- בואו להכיר את הזוגות שמצאו אהבה במקומות שבכלל לא חיפשו

שירן חכמון
17/11/2014

לעתים כשלא מחפשים אחר זוגיות היא מחכה ממש מעבר לפינה, במקום הכי לא צפוי. ארבעת הזוגות בכתבה לא תכננו בכלל להתאהב, בחדר הכושר או בטיסה לישראל, בארץ או בחו"ל, הם מצאו את מה שבכלל לא חיפשו. כבר כתבו בעבר כי באהבה אין חוקים, אז כנראה שגם לא במקומות אותה מוצאים. בואו להכיר את הזוגות שהלכו לחפש שקט, כושר, דיאטה, שליחות וכולם חזרו עם שותף לכל החיים.

האחת או האחד מצפה לכם ברשת 

עוד בוואלה!

מלא בסיבים תזונתיים וללא כולסטרול: כל מה שלא ידעתם על אגס ישראלי

בשיתוף חברת גליל

רותם וייס ועידו מערבי –הכירו במועדון הכושר VIM

איפה הכרתם?
רותם: הכרנו במועדון הכושר VIM בראשון לציון ממש בדלפק הקבלה בכניסה אליו. באותה תקופה עבדתי בתור נציגת קבלה ועידו היה מנוי חדש שהגיע למועדון להתאמן.

מי התחיל עם מי?
רותם: האמת, אני התחלתי איתו. בדיוק באתי להביא לו מגבות לאימון ואמרתי לו שאני לבד במשמרת ושאם בא לו, הוא מוזמן לארח לי חברה. הוא מצידו אמר שהוא נוסע בסיום האימון עם המשפחה שלו והזמין אותי למשחק כדורסל. לא היה לי מה להפסיד אז הסכמתי ומשם כבר הכל היסטוריה.

מה אתם זוכרים מהמפגש הראשון?
רותם ועידו: זוכרים בעיקר שהכל היה ספונטני ומאוד חופשי. פשוט זרמנו.

האם חשבתם ששם תמצאו אהבה?
רותם: יכול להיות שעידו חשב. האמת היא, שאני יודעת שאמא שלו דחפה אותו להירשם למועדון הכושר VIM, כי היא היתה שם פעם ביום פתוח עם חברה וראתה שיש מלא חבר'ה צעירים ואווירה כיפית, ככה שזה לא היה רק בגלל הספורט. היא אמרה לו שיש מצב חזק שהוא ימצא במועדון הכושר גם חברה, ותתפלאו, בסוף זה באמת קרה.

האם זו היתה אהבה ממבט ראשון?
רותם: מבחינתי, לא כי לקח לי יותר זמן לעכל את הכל , אבל מבחינת עידו – חד- משמעית כן.

מה היתרונות לדעתכם של היכרות במקום כזה?
רותם ועידו: אנחנו יודעים שעוד כמה שנים לא נהיה שמנים ותמיד נשמור כושר ואורח חיים בריא. ביחד!

מה משפט ההתחלה שיכול לעבוד במקום כזה?
"את צריכה עזרה עם התרגיל הזה? אני נותן אימונים אישיים בחינם.

את צריכה עזרה עם התרגיל הזה? צילום: יח"צ(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

הילה שוהם 33 ואייל קרביצקי בן 35, הכירו בקבוצת "שומרי משקל"

איפה הכרתם?
הילה ואייל: "הכרנו בקבוצת שומרי משקל במתנ"ס ויצו בבאר שבע בהדרכת אורלי וייס. שנינו הגענו להוריד במטרה לרדת במשקל.  שמנו לב אחד לשנייה במהלך השיחות שהתפתחו בקבוצה".

מי התחיל עם מי?
הילה: "אייל יצר קשר ראשון. הוא לקח מהמדריכה את המספר שלי ובאישורי. נפגשנו אחרי מספר שבועות מחוץ לקבוצה ומאז נפגשנו על בסיס שבועי".

מה אתם זוכרים מהמפגש הראשון?
אייל: כ"בר בפגישה הראשונה הייתה נינוחות, פתיחות ושיחה מאוד זורמת כאילו אנחנו מכירים כבר שנים.  היה מאוד אינטימי ונחמד במקום שמאוד אהבתי. היה קל ונוח להזמין קפה לפי הנקודות שנשארו מבלי להסביר לבחור למה התכוונתי".

האם חשבתם ששם תמצאו אהבה?
אייל והילה: "תמיד יש ציפייה בכל מקום בין אם זה מקום העבודה או מסגרת חברתית. למזלנו ההיכרות התרחשה דרך הקבוצה. המציאות עלתה על כל דמיון".

האם זו היתה אהבה ממבט ראשון?
אייל והילה: ". אפשר להגיד שכן. היו נושאים משותפים ששוחחנו עליהם ותחושת קרבה מהרגע הראשון שנפגשנו שנינו. בדיעבד, שנינו רצינו ליצור קשר ולנסות להכיר מחוץ לקבוצה. מצחיק ששנינו חשבנו שכל אחד תפוס ועם בן זוג".

מה היתרונות לדעתכם של היכרות במקום כזה?
הילה: "היתרונות הם שיש תמיכה הדדית בתהליך ובהמשך בשמירה על אורח חיים בריא. גם אפשר לראות אם מדובר בבן זוג שיודע להתמודד עם קשיים ולהתאזר בסבלנות".

מה משפט ההתחלה שיכול לעבוד במקום כזה?
אייל והילה: "אין משפט מסוים. הכי חשוב להיות הכי אמיתי שאפשר ופשוט לנסות כמו בכל מקום. ההכרות זרמה מהקבוצה החוצה. הפתיחות האופי והשיח הובילו לקשר ומשם לחתונה".

יש תמיכה הדדית בשמירה על אורח חיים בריא. אייל והילה. צילום: יח"צ(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

שני וזאק זיכרמן, הכירו במטוס

איפה הכרתם?
שני וזאק: "הכרנו במטוס כאשר עלינו לארץ עם ארגון "נפש בנפש." כל האנשים במטוס ההוא היו עולים חדשים מארה"ב ורובם היו צעירים רווקים כמונו".

מי התחיל עם מי?
שני: "היתה לי חברה על המטוס. דברתי איתה במהלך הטיסה וזק ישב לידה. דברנו קצת- מאיפה אנחנו, קצת רקע על החיים שלנו, מה נעשה בארץ.  לא שיחה עמוקה אבל לשנינו זה השאיר רושם. אחרי הטיסה, גילינו שיש לנו הרבה חברים משותפים, וביניהם, חברה אחת שזק הכיר מילדותו בפילידלפיה ושאני הכרתי מהמדרשה. זק בקש ממנה את המספר טלפון שלי ואז יצאנו לדייט הראשון".

מה אתם זוכרים מהמפגש הראשון?
זק: "אני זוכר שהיא הייתה  יפה ונחמדה, רציתי לדבר איתה יותר ולראות אותה שוב".

האם חשבתם ששם תמצאו אהבה?
זק: "הייתה הרבה התרגשות על הטיסה הזאת לקראת העליה לארץ. כולם היו שמחים והיתה הרבה אנרגיה על הטיסה, אז ידעתי שזו תהייה טיסה מיוחדת אבל שנינו לא צפינו למצא שם אהבת חיינו".

האם זו הייתה אהבה ממבט ראשון?
זק ושני: "ידענו שאולי יש משהו מיוחד פה, אולי יצא מזה משהו, אבל לא דברנו הרבה על הטיסה עצמה ורק הכרנו אחד את השני בצורה יותר עמוקה אחר כך".

מה היתרונות לדעתכם בהכרות במקום זה?
זק ושני: " זה היה שלב חדש בחיינו, וחווינו את אותה חוויה ביחד, וכך מבינים אחד את השני יותר טוב. שנינו עלינו לבד, בלי משפחה, וזה באמת מאוד קשה לעזוב את המשפחה, החברים וכל מה שהיה לנו בארצות הברית. העובדה שהכרנו אחד את השני ממש מהדקה שנכנסו לארץ, גרם לנו להתרגל ביתר קלות להכל כי חווינו את זה ביחד, עם הבן זוג.

מה משפט התחלה שיכול לעבוד במקום זה?
זק ושני: מאיפה את/ה? מה תעשה כשנגיע לארץ?" את רוצה להפגש פעם בירושלים?"

הייתה אווירה מיוחדת במטוס. צילום: יח"צ(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

אליוס ונעה פז, שליחי בני עקיבא גרמניה

איפה הכרתם? 
נעה: הכרנו במשרדים של בני עקיבא העולמית,  שנינו עברנו את המיונים לשליחות ושנינו יועדנו לשליחות של רווקים בגרמניה. היום, שש שנים לאחר שיצאנו כאינדבדואלים להיות שליחי בני עקיבא גרמניה, חזרנו עם שלושת ילדינו לשליחות מטעם בני עקיבא העולמית בגרמניה בה הכרנו.

מי התחיל עם מי? 
נעה: "אני עשיתי פוזות כי רציתי שהוא יהיה  זה שיתחיל, ברור שאז לא היתה לו ברירה והוא היה צריך להתוודות על רגשותיו".


מה אתם זוכרים מהמפגש הראשון ביניכם?
נעה: "זה היה במשרדים של בני עקיבא העולמית, בירושלים. באתי למלא טפסים כחלק מהתהליך הפרוצדוראלי לקראת המיונים לשליחות, הוא עמד שם עם מדים ( בדיוק היה בסוף השירות). הדייט שלנו היה בחצר של בניין בעיר דסלודורף. כל פעם שאנחנו עוברים על פניו מתעוררים זכרונות.

האם חשבתם ששם תפגשו את האחד/ת שלכם?
נעה: "ממש לא. נסעתי לשליחות כדי להתרחק מכל לחץ החתונה שהיה בארץ."
אליוס: "היה לי חשש כזה, אם כי היה לי ברור שאני לא אצא עם שליחה שאיתה אני עובד. אבל הפתעות קורות".
 
זו הייתה אהבה ממבט ראשון?
נעה: "למרות ההכחשה בזמנו אפשר לומר שכן".
אליוס: "חד משמעית כן. בחיים לא אשכח את התחושה שחשתי בפעם הראשונה שראיתי אותה".

מה היתרונות לדעתכם בהיכרות במקום כזה?
נעה: "מקום מרוחק מהארץ נתן לנו חופש מחשבתי ולהיות יחד בלי הלחץ של כל החברים שמחכים לשמוע איך הכל מתקדם".
אליוס: "נפגשנו בשליחות וזה אומר להיפגש בעשייה משותפת למען מטרה גדולה .לדעתי זה שם את כל הקשר בפרספקטיבה אחרת. אנחנו "זוג של בני עקיבא העולמית", זוג שבבסיס הקשר יש עשייה ונתינה וזה משמעותי בעייני. דבר שני אני מסכים לגמרי עם נעה שהמפגש הרחק מסביבתך הטבעית יש בו קשיים רבים אבל גם קסם מיוחד אתה משוחרר מלחצים הקשר יותר נקי".
 
מה משפט ההתחלה שיכול לעבוד במקום כזה?
אליוס: "נו אז מה את חושבת על מחירי המילקי פה?"

האהבה מחכה לכם ממש כאן

הכרנו במקום נקי מלחצים. צילום: יח"צ(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
  • זוגיות
  • היכרויות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully